מוצרים

Microsoft 365 Business

m365b 3

העצם את חברי הצוות שלך, הגן על העסק שלך והפוך את ניהול ה-IT לפשוט יותר בעזרת פתרון יחיד שנבנה במיוחד עבור העסק שלך: חבילת Office 365 Business Premium ״מועשרת״ בשליטה ואבטחת נתוני החברה במכשירים שונים, הגנה מאיומי סייבר מתקדמים לרבות נוזקות פישינג וכופר, ארכיון מייל, תאימות ל-GDPR,  זכויות שדרוג ל-Windows 10 PRO ועוד. כל זאת במחיר אטראקטיבי של $20 לחודש/משתמש, המשקף הנחה משמעותית של מצרף התכונות.

קרא עוד

Kemp

TMG Out - KEMP In

לאחר הודעת מיקרוסופט כי היא מפסיקה את תמיכתה ב - TMG ארגונים רבים מחפשים תחליף איכותי, אך באותה העת גם מחפשים חברה חזקה ואמינה שיכולה לתת את השירות המקצועי ביותר על מנת שהכל יפעל בצורה מהירה ויעילה. אנחנו ביוסיסי טכנולוגיות יודעים לתת לכם את הטוב ביותר במוצרים איכותיים ובתמיכה ושירוציםם מקצועיים.

קרא עוד

Semperis Optimizing Active Directory Uptime through Insight

פתרון הSemperis ID-PRO מספק מעטפת תפעולית למערכת ניהול הזהות הארגונית – Microsoft Active Directory®. הפתרון מספק מענה להתאוששות מסוגי טעויות ואסונות שונים החל מקריסה לוגית מלאה של מערכת ניהול הזהויות , מחיקת קונטיינר, דרך טעות אנוש המובילה למחיקת מספר רב של אובייקטים או שינוי פרמטר ייחודי דוגמת הדואר האלקטרוני, ועד שחזור משתמש יחיד לנקודת הזמן הרצויה.

מערכת הMicrosoft Active Directory® הינה תשתית ארגונית קריטית, המשמשת לעבודה עם רוב מערכות הארגון וביניהן מערך הדואר האלקטרוני, מערכות ניהול לקוחות, ניהול מלאי, ניהול כוח אדם וכדומה. אי זמינות המערכת גורם להשבתה מוחלטת של הארגון עד לרמה שעובדי הארגון אינם יכולים לבצע התחברות למחשבם השולחני.

תשתית Microsoft Active Directory® רגישה לבעיות לוגיות שונות היכולות לנבוע כתוצאה מטעות אנוש, פעילות זדונית, תקלות חומרה ותקלות תוכנה.

הבטחת פעילות סדירה של תשתית הActive Directory®נמצאת בנתיב הקריטי של הארגון ומחייבת חשיבה ותכנון פתרון המשכיות עסקית ותחזוקה למערכת זו.

 

ID-PROSemperisהינה פתרון ייחודי לתשתית Active Directoryהכולל  בין השאר התאוששות מאסון מלא (Full Forest Recovery), שינויים והתראות (Change Audit Trail and Sensitive Accounts Reporting), שחזור פריטים (Single Object and Attribute Level Recovery), ועוד.

 

יישום פתרון הSemperis ID-PROמצמצם את הסיכון לאסון, מעלה את רמת אבטחת המידע בארגון ומבטיח המשכיות תהליכים עסקיים.

קרא עוד

Binary Tree

אנו שמחים לבשר על שותפות עסקית עם חברת Binary Tree, שותף זהב גלובאלי של Microsoft בהטמעת כלי התוכנה והפתרונות במעבר לענן בדגש על ארגונים גדולים ברמת מדינה ו/או כפופים לרגולציה. חברת Youcc תייצג ותטמיע את פתרונות BinaryTree בארץ.

קרא עוד