סיפורי לקוחות

YouCC הטמיעה מערכת מיילים בענן של מיקרוסופט ברשת מלונות דן

YouCC הטמיעה ברשת מלונות דן מערך דואר אלקטרוני ארגוני מבוסס פלטפורמת הענן Office 365 שלמיקרוסופט (Microsoft). הפרויקט ארך כשלושה חודשים והסתיים באחרונה. היקפו הכספי לא נמסר לפרסום, אולם גורמים בשוק העריכו אותו במאות אלפי שקלים.

קרא עוד

YouCC תטמיע את מוצרי חברת אבטחת המידע הישראלית Firelayers

YouCC, המתמחה ביישום תשתיות וטכנולוגיות ענן ציבורי ופרטי, מונתה לאינטגרטור של פתרונותFireLayers, המתמחה באבטחה וניהול של המידע בענן. המינוי הינו בעקבות הסכם שיתוף פעולה בין החברות במסגרתו תבצע YouCC פעילות של מכירה, יישום, הטמעה ותמיכה בפתרונות של FireLayers.

קרא עוד

YouCC העבירה את פונטיס לפלטפורמת הענן Office 365

הפרויקט כלל: העברה לענן של מאות תיבות דואר אלקטרוני, הטמעת גרסת הענן של שרת התקשורת הארגונית Lync, גרסת הענן של Office 365 Pro Plus, גרסת הענן של הפורטל הארגוני Sharepoint, ובנוסף, הטמעת מערכת ניהול משימות, פרי פיתוחה של YouCC.

קרא עוד

הלוואות רכב והעמדת אשראי

YouCC הטמיעה פתרון להלוואות רכב והעמדת אשראי מבוסס טכנולוגיות מיקרוסופט בבנק לאומי

חברת YouCC טכנולוגיות, מפתחת ומיישמת פתרונות ארגוניים מבוססי מיקרוסופט, הטמיעה פתרון להלוואות רכב והעמדת אשראי בבנק לאומי. המערכת, ראשונה מסוגה בשוק הלוואות הרכב, ממחשבת מקצה לקצה את התהליך העסקי של העמדת הלוואות לרכישת רכבים חדשים עבור בנק לאומי, והיא כוללת ממשק בין סוכנויות הרכב, סניפי הבנק ומטה הבנק.

קרא עוד

לימוד וירטואלי - סיסמא לכל תלמיד

60 אלף מורים ותלמידים בלמעלה מ-160 בתי ספר ייהנו מחוויית לימוד וירטואלית משותפת באמצעות  Office 365

Office 365 למגזר החינוך מאפשר למורים ולתלמידים ליהנות מיתרונות הענן ומספק להם דואר אלקטרוני והודעות מיידיות לתקשורת רציפה, וידאו קבוצתי וצ'ט קולי ללימוד משותף, כמו גם יכולות של צפיה ועריכה מקוונת של מסמכים להכנת עבודות, שיעורי בית ועוד. יכולות אלו מאפשרות למורים ולתלמידים ללמוד וללמד בכל זמן ומכל מקום, ללא עלות.

קרא עוד

הטמעת LYNC - מקם עיריית חיפה

חיפה נערכת ללימודים בשעת חירום  גם באמצעות מערכת וידאו קונפרנס

המרכז החיפאי לקידום המחשוב והטכנולוגיה בחינוך (מק"מ)

בשיתוף עם חברת YouCC טכנולוגיות המתמחה בתחום פתרונות הווידאו

משיקים פיילוט בחמישה בתי ספר

קרא עוד