חדשות

ITaaS

 

הגיע הזמן להתקדם ל-ITaaS, שירותי מחשוב בתמחור חודשי למשתמש

כולנו מכירים את המודלים העסקיים על-פי-דרישה (Pay as you go) המאפשרים גישה לפתרונות טכנולוגיים ללא בעלות על התשתית, הטכנולוגיה, ומשאבי אנוש הנדרשים כדי לפתח ולתמוך בהם. המודלים הללו סללו בהצלחה את דרכם לא רק לארגונים אלא גם גרמו למהפכה תפיסתית אצל עסקים קטנים-בינוניים ולקוחות ביתיים, הצורכים שירותי ענן בתמחור חודשי אטרקטיבי וקל לעיכול. כעת המודל זמין גם עבור שירותי IT.

קרא עוד

YouCC Technologies Nomination

YouCC Nominated to Join the Microsoft Office 365 High Touch Partner CommunityOffice 365 High Touch Partner Initiative.

קרא עוד

שילוב פתרונות וידאו וצ'ט בתהליכי מכירה ושירות

ארגונים רבים מכירים את המושג Unified Communication ואת פלטפורמת Lync / SKYE FOR BUSINESS כפתרון פופולארי לתקשורת אחודה, אבל הערך העסקי של הפלטפורמה חורג בהרבה מעבר לגבולות הגזרה של פתרון תקשורת בלבד. 

קרא עוד

שיתוף זה ביזנס

אחד האתגרים הגדולים שניצבים בפני המגזר הארגוני נמצא בצורך הגובר והולך לאפשר לעובדים יכולות חדשות וטובות יותר של שיתוף מידע והפצה שלו. האמירה שיכולת שיתוף טובה יותר בין עובדים מיתרגמת לפרודוקטיביות גבוהה יותר של העובדים הפכה מזמן לקלישאה, אך לא הייתה יותר נכונה מאשר היום.

קרא עוד

YouCC טכנולוגיות משיקה מוקד עירוני וירטואלי

חברת YouCC טכנולוגיות, מפתחת ומיישמת פתרונות ארגוניים מבוססי טכנולוגיות מיקרוסופט, מודיעה על השקה של פתרון חדש למוקד עירוני וירטואלי. הפתרון החדש מאפשר לעיריות ורשויות מקומיות פתיחה של ערוצים חדשים לטיפול בתושבים בשגרה ובחירום באמצעות צ'ט, ושיחות וידאו. הפתרון הינו פתרון Contact Center מבוסס IP פרי פיתוח פנימי של YouCC טכנולוגיות על גבי פלטפורמות התקשורת האחודה והשיתוף של מיקרוסופט.

קרא עוד

חיפה נערכת ללימודים בשעת חירום גם באמצעות מערכת וידאו קונפרנס

המרכז החיפאי לקידום המחשוב והטכנולוגיה בחינוך (מק"מ)

בשיתוף עם חברת YouCC טכנולוגיות המתמחה בתחום פתרונות הווידאו

משיקים פיילוט בחמישה בתי ספר

קרא עוד