מוצרים

CEexpert

CEexpert

CExpert - פתרון מוקד צ'אטים ארגוני

קרא עוד
EVOD

EVOD

EVOD - ניהול והזרמת מדיה דיגיטאלית

קרא עוד

Thycotic

פשוט הכרחי וחובה בכל ארגון - ניהול חשבונות בעלי הרשאות גבוהות ואבטחתם.

בעידן של תקיפות ואיומים  פנימיים וחיצונים על הרשת הארגונית אנו מאמינים שכל ארגון בישראל נדרש לפתרון לניהול מאובטח ומבוקר של המשתמשים האדמיניים שלו.

כחלק מסל הפתרונות של חברת יוסיסי טכנולוגיות בתחום הסייבר, אנו מטמיעים בארץ את  המערכת Thycotic Secret Server  - מוצר לניהול מרוכז ומאובטח של כלל הסיסמאות בכלל המערכות בארגון. אנו מאמינים שהטמעת מוצר מסוג זה צריכה להיות חלק מאסטרטגיית הגנת הCYBER של כל חברה בעלות שוות נפש ובניהול פשוט וקל.

 

Thycotic מגינה על ארגונים כנגד התקפות סייבר, העושים שימוש בחשבונות חזקים (ADMINS) שאותגרו והגברת זכויות חשבונות אלו מתוך מטרה לפגוע בליבת העסק.

Thycotic Secret Server מספק  פתרון קל להתקנה ולשימוש שאינו בסתירה לפתרון PIM (Privileged Account Management)  מקיף להגנה על הנכסי המידע החשובים ביותר של הארגון מפני התקפות סייבר ואיומים פנימיים.

 

 

קרא עוד

FireLayers

FireLayers מאפשרת אימוץ האחראי של יישומי ענן, תוך הבטחת אבטחה, תאימות וניהול של כל יישום ענן על כל מכשיר על ידי כל משתמש.

כיסוי מבוסס ניהול סיכונים החל מקדם ההתחברות והכניסה דרך השימוש המלא ביישומים כולל מיטיגציה וכלי אבטחה אחרים.

FireLayers הינה החברה הראשונה והיחידה המספקת פלטפורמת הגנה מבוססת מדיניות (Policy based) לטובת אנליזה , בקרה , שליטה והגנה על אפליקציות ענן והנתונים שלהם.

פתרון FireLayers מאפשר לאמץ פלטפורמות ענן בצורה אחראית תוך אבטחת ההגנה , תאימות לדרישות א. המידע, ושליטה על זרימת הנתונים בכל רגע נתון , על כל מכשיר קצה וברמת המשתמש.

FireLayers Secure Cloud Gateway – הפרוקסי שמסופק עם הפתרון שלנו הינו הפתרון היחידי אשר לומד באופן עצמאי את הפעילות ומאפשר לאכוף בקרה גרנולרית ברמה מלאה על אפליקציות הענן הנפוצות - Salesforce, Office365, SuccessFactors, NetSuite ואחרות כמו גם אפליקציות אינטרנט שפותחו בארגון.

 

קרא עוד

Kemp - TMG Replacement

TMG Out - KEMP In

לאחר הודעת מיקרוסופט כי היא מפסיקה את תמיכתה ב - TMG ארגונים רבים מחפשים תחליף איכותי, אך באותה העת גם מחפשים חברה חזקה ואמינה שיכולה לתת את השירות המקצועי ביותר על מנת שהכל יפעל בצורה מהירה ויעילה. אנחנו ביוסיסי טכנולוגיות יודעים לתת לכם את הטוב ביותר במוצרים איכותיים ובתמיכה ושירוציםם מקצועיים.

קרא עוד

Kemp

TMG Out - KEMP In

לאחר הודעת מיקרוסופט כי היא מפסיקה את תמיכתה ב - TMG ארגונים רבים מחפשים תחליף איכותי, אך באותה העת גם מחפשים חברה חזקה ואמינה שיכולה לתת את השירות המקצועי ביותר על מנת שהכל יפעל בצורה מהירה ויעילה. אנחנו ביוסיסי טכנולוגיות יודעים לתת לכם את הטוב ביותר במוצרים איכותיים ובתמיכה ושירוציםם מקצועיים.

קרא עוד

Semperis Optimizing Active Directory Uptime through Insight

פתרון הSemperis ID-PRO מספק מעטפת תפעולית למערכת ניהול הזהות הארגונית – Microsoft Active Directory®. הפתרון מספק מענה להתאוששות מסוגי טעויות ואסונות שונים החל מקריסה לוגית מלאה של מערכת ניהול הזהויות , מחיקת קונטיינר, דרך טעות אנוש המובילה למחיקת מספר רב של אובייקטים או שינוי פרמטר ייחודי דוגמת הדואר האלקטרוני, ועד שחזור משתמש יחיד לנקודת הזמן הרצויה.

מערכת הMicrosoft Active Directory® הינה תשתית ארגונית קריטית, המשמשת לעבודה עם רוב מערכות הארגון וביניהן מערך הדואר האלקטרוני, מערכות ניהול לקוחות, ניהול מלאי, ניהול כוח אדם וכדומה. אי זמינות המערכת גורם להשבתה מוחלטת של הארגון עד לרמה שעובדי הארגון אינם יכולים לבצע התחברות למחשבם השולחני.

תשתית Microsoft Active Directory® רגישה לבעיות לוגיות שונות היכולות לנבוע כתוצאה מטעות אנוש, פעילות זדונית, תקלות חומרה ותקלות תוכנה.

הבטחת פעילות סדירה של תשתית הActive Directory®נמצאת בנתיב הקריטי של הארגון ומחייבת חשיבה ותכנון פתרון המשכיות עסקית ותחזוקה למערכת זו.

 

ID-PROSemperisהינה פתרון ייחודי לתשתית Active Directoryהכולל  בין השאר התאוששות מאסון מלא (Full Forest Recovery), שינויים והתראות (Change Audit Trail and Sensitive Accounts Reporting), שחזור פריטים (Single Object and Attribute Level Recovery), ועוד.

 

יישום פתרון הSemperis ID-PROמצמצם את הסיכון לאסון, מעלה את רמת אבטחת המידע בארגון ומבטיח המשכיות תהליכים עסקיים.

קרא עוד